TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej...

Komentarze

Wszystkich komentarzy: 8792Muzeum Witrażu (co zwiedzić)
<Muzeum Witrażu> w Pascal Travel Club od: 2015-06-12
Ocena: <Muzeum...>
dodany: 2015-06-12 14:38:09
Od sierpnia 2014 Muzeum Witrażu jest czynne dla turystów indywidualnych. Aktualnie od wtorku do soboty od 12:00 do 18:00. Zwiedznie po angielsku o każdej okrągłej godzinie (ostatnie o 18:00), po polsku o każdej wpółdo (ostatnie o 17:30). Uwaga: Muzeum Witrażu można zwiedzać wyłącznie z naszym przewodnikiem, ponieważ szlak zwiedzania wiedzie przez wciąż funkcjonującą pracownię. Więcej informacji na stronie: www.muzeumwitrazu.pl


Restauracja Zajazd Złota Góra (gdzie jeść)
<grynka> w Pascal Travel Club od: 2015-06-08
Ocena: <grynka>
dodany: 2015-06-08 12:05:36
Ocena najniższa z możliwych. Umówiony obiad dla grupy turystów, a dla ostatniej ich części brak nie tylko miejsc, ale i zupy, na którą musieliśmy czekać ok. 30 min., podczas gdy reszta zdążyła już zjeść drugie danie. Na stwierdzenie, że trochę to nieładnie ze strony restauracji, obsługujący młody człowiek stwierdził, że jak się nie podoba, to możemy nawet wyjść. Jedzenie niedobre.


Besuto Sushi Bar (gdzie jeść)
<martynka32> w Pascal Travel Club od: 2012-09-11
Ocena: <martynka32>
dodany: 2015-03-26 09:43:43
Restauracja w dość prestiżowym miejscu . Jednoczesnie ceny są na korzystnym poziomie.Polecam wybrać się tam szczególnie na lunch na tygodniu kiedy to można porządnie się najeść już za 30 zł ( tyle kosztuje ten najmniejszy). Sushi zawsze pięknie podane,apetyczne oraz świeże. Obsługa przyjemna. Ocena na 5 z plusem.


Wyciągi Pietkiewiczówka (w wolnym czasie)
<pablo820> w Pascal Travel Club od: 2015-01-21
Ocena: <pablo820>
dodany: 2015-01-31 17:52:00
Jak wybrać dobrego instruktora? Na każdym stoku narciarskim można spotkać wielu instruktorów narciarskich. Każdy z nich z pewnością dobrze jeździ na nartach, ale nie każdy ma przygotowanie do przekazania tej wiedzy. Andrzej Wagrowski pokazuje legitymację, jaką powinien mieć każdy instruktor nauki jazdy na nartach. Andrzej Wagrowski pokazuje legitymację, jaką powinien mieć każdy instruktor nauki jazdy na nartach. (Fot. Dawid Łukasik) - Na stoku najważniejsze jest bezpieczeństwo, a bez dobrego instruktora nauki jazdy nie opanujemy technik szusowania, które zapewnią je nam i innym użytkownikom – przyznaje Andrzej Wągrowski, instruktor narciarstwa. Każdy instruktor, który przeszedł specjalistyczne szkolenie ma legitymację Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. – Osoby, które posiadają taką legitymację są przygotowane do nauki dzieci i dorosłych – informuje Andrzej Wągrowski. – My przechodzimy systematyczne szkolenia, na których prezentowane są najnowsze programy nauczania. Niestety na stokach można spotkać osoby podające się za instruktorów, które nie mają przygotowania. Wielu z nich poza opanowaniem jazdy na nartach jedną techniką nic więcej nie umie. Oddanie się w ręce kiepskiego instruktora zaowocuje brakiem podstawowych umiejętności potrzebnych do przeżycia na stoku. – Taki instruktor nauczy wyłącznie jazdy technika carvingową na krawędziach nart. Taka metoda jazdy sprawdza się na dobrze przygotowanym stoku, szerokim i gdy na trasie nie jest tłoczno. To za mało, gdy znajdziemy się na trudniejszych trasach w Alpach czy nawet naszych położonych w wyższych górach. Konieczne jest opanowanie jazdy także na ślizgach. Na taką technikę trzeba przejść, gdy warunki na trasie się pogorszą, pojawią się muldy, zrobi się tłoczno i trzeba trzymać kierunek jazdy. Tak najczęściej jest na koniec każdego dnia, gdy zamykane są wyciągi i tłum narciarzy chce w jednym czasie zjechać na dół. Braki techniczne mogą doprowadzić do tragicznego wypadku. Dochodzi do nich coraz częściej w kraju i za granica z udziałem Polaków. Instruktorzy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa mają wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej więc w razie wypadku w czasie nauki można liczyć na odszkodowanie.


Ośrodek Narciarski Nowa Osada (w wolnym czasie)
<towi77> w Pascal Travel Club od: 2015-01-30
Ocena: <towi77>
dodany: 2015-01-30 10:28:16
Ośrodki narciarskie na całym świecie (nawet w Polsce) promują wyjazdy rodzinne, posiadają zniżki dla dzieci, juniorów a nawet karnety darmowe. Przecież jadąc na stok 4-latkiem nie jest normalnym aby płacić za niego pełną stawkę. Na pytanie o zniżkę lub darmowy karnet zostałem potraktowany jak intruz. Poza tym warunki kiepskie. Nie warto płacić za takie warunki ani nie warto płacić takim ludziom. Kilka kilometrów dalej w Istebnej oba ośrodku podchodzą do tematu całkowicie inaczej.


Restauracja Pieprz i Wanilia (gdzie jeść)
<Marietta> w Pascal Travel Club od: 2014-08-05
Ocena: <Marietta> ?
dodany: 2015-01-29 14:40:14
Dla mnie również ok. Czas zleciał bardzo szybko w miłej atmosferze. Obsługa sympatyczna, wystrój całkiem całkiem. Jedzenie przepyszne ;) Ceny niewygórowane adekwatne do jakości i porcji. Ode mnie duży plus


Wyciągi Pietkiewiczówka (w wolnym czasie)
<pablo820> w Pascal Travel Club od: 2015-01-21
Ocena: <pablo820>
dodany: 2015-01-21 17:22:22
Uwaga na pseudo instruktorów dla swoich pociech-każdy może założyć kombinezon z napisem instruktor.Po drugie uważać czy nie są pijani lub na kacu,po trzecie zawsze można wziąść lekcję bo nie płaci się z góry,a potem zażądać uprawnień-jeżeli nie ma to lekcja za darmo:) Powodzenia! Poza tym obiekt fajny:)


Gospodarstwo Agroturystyczne Alina Badura (gdzie spać)
<PHX> w Pascal Travel Club od: 2015-01-21
Ocena: <PHX> ?
dodany: 2015-01-21 12:20:46
Stanowczo odradzam - gdy przyjechałem ze znajomymi na kilka dni 2 lata temu. Zostaliśmy ulokowani u brata pani Aliny a nie w umówionym miejscu gdzie warunki były bardzo słabe. Dodatkowo pijany brat obrzucił mnie wieloma wulgaryzmami i żądał ode mnie dodatkowych pieniędzy za rzekom zepsuty przez nas dekoder TV. Nie oglądaliśmy telewizji, mieliśmy ciekawsze rzeczy do roboty. Dno. Stanowczo nie radze korzystać z ofert tej rodziny.


Pensjonat Jodła (gdzie spać)
<finger80> w Pascal Travel Club od: 2015-01-11
Ocena: <finger80> ?
dodany: 2015-01-11 17:52:41
Właśnie wróciłem z wyjazdu Sylwestrowego 2014. Nie polecam tego miejsca no chyba ,że ktoś chce załapać jakiegoś grzyba na skórze. Syf , Syf i jeszcze raz syf. Zdjęcia na stronie FB nie zgadzają się całkowicie z rzeczywistością. Owszem... Z zewnątrz jeszcze jakoś to wygląda , ale do środka proponuje już nie wchodzić. Jeżeli ktoś nie wierzy w moja opinie to proszę śmiało się kontaktować . podeśle na maila zdjęcia owego przybytku "czystości i i rekreacji w wydaniu rodem z ciemnego PRL-u ". Dziękuje za uwagę. ODRADZAM P.S. jak sie okazalo to z własciciela cham i prostak. w mailu zwyzywal nas od pijakow buraków i wieśniaków. dla zainteresowanych mail tez jest do wglądu


Restauracja Delicja (gdzie jeść)
<Marcepanno> w Pascal Travel Club od: 2014-06-03
Ocena: <Marcepanno> ?
dodany: 2014-12-11 15:15:12
Wielokrotnie mieliśmy przyjemność odwiedzać tą restaurację z moimi przyjaciółmi z innych krajów i zawsze byli pod wrażeniem. Poza tym piękny wystrój i obsługa na najwyższym poziomie! Polecam każdemu, kto chce smacznie zjeść, a także tym, którzy chcą zaprezentować obcokrajowcom polskie dania w najlepszym wydaniu.


Galerie klubowiczów

Ostatnio dodane galerie: