TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej...

Co zwiedzić?

Ocena Klubowiczów: ?

Leśny Park Niespodzianek

Typ obiektu:
park/ogród 
Kraj:
Polska
Województwo:
śląskie 
Powiat:
cieszyński 
Miejscowość:
Ustroń    zobacz na mapie 
Ulica:
ul. Zdrojowa 16
telefon
 338513563 338521539Leśny Park Niespodzianek rozciąga się w Ustroniu Zawodziu, na południowym stoku Równicy, i jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, które mogą tutaj dotknąć i pogłaskać niektóre ze zwierząt. Oprócz swojskich kóz, królików i świnek są takie gatunki, jak jelenie szlachetne, jelenie sika, daniele, muflony, dziki i żubry, a także liczne ptaki charakterystyczne dla miejscowej fauny i ptaki drapieżne. Na terenie parku znajduje się plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją, polana piknikowa i miejsca widokowe, a także bufet. Park organizuje pokazy lotów ptaków drapieżnych, odbywające się codziennie, latem o godzinie 11.00, 14.00 i 16.00, zimą o 11.00 i 16.00.

Opis na podstawie przewodnika Beskidy i Gorce.
W godzinach 12.00 i 15.00 odbywają się pokazy lotów sów.

 


powrót

Komentarze

Zaloguj się » przed dodaniem komentarza (tylko osoby zalogowane mogą oceniać obiekty!)

+ dodaj komentarz

Lesny Park Niespodzianek

2010-03-13 23:39:51
Autor: Gość

Jest bardzo interesujący zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci Doskonała okazja do nauki biologii i zoologii w naturalnym środowisku. Gratulacje dla twórców i zarządzającyh. To się nazywa markowy produkt turystyczny. Okazuje się, że potrafimy zrobić coś ciekawego. Dalszych ciekawych pomysłów. Tylko bez kiczu, bo to wszysko zepsuje.

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

najlepsza atrakcja w okolicy

2008-03-09 21:46:04
Autor: neo
Ocena:?

jeżeli macie małe dzieci to koniecznie zorganizujcie sobie wycieczkę do tego parku;

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

byłem

2007-08-06 13:07:01
Autor: azy

w miarę OK na pewno nie na cały dzień. Trochę uciechy dla dzieci - zwierzęta i ich możliwość karmienia oraz plac zabaw. Trochę kiczowatych postaci z bajek włącznie z "mutantem" witającym przy wejściu. Zasób zwierząt pozostawia mógł by być większy. Zaplecze gastronomiczne co najwyżej kiepskie. [color=red][b]Dla dzieci uciecha[/b][/color]

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Wydawnictwo PASCAL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.