TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej...

Co zwiedzić?

Nie ma jeszcze oceny ?

Fuledzki Róg

Typ obiektu:
park narodowy/rezerwat 
Kraj:
Polska
Województwo:
warmińsko-mazurskie 
Powiat:
giżycki 
Miejscowość:
Fuleda    zobacz na mapie 

Samochód trzeba zostawić przy drodze we wsi Fuleda. Dalej idzie się na piechotę drogą prowadzącą przez teren prywatny do rezerwatu przyrody nieożywionej na półwyspie Fuledzki Róg. Można tu obejrzeć olbrzymie głazowisko (około 7,5 tys. głazów), przykład krajobrazu polodowcowego. Z Giżycka jedzie się 3 km drogą nr 592 w kierunku Kętrzyna, następnie za wsią Guty trzeba skręcić w prawo - do Fuledy.

 


powrót

Komentarze

Zaloguj się » przed dodaniem komentarza (tylko osoby zalogowane mogą oceniać obiekty!)

+ dodaj komentarz

przygoda bez głazów

2012-08-09 18:38:17
Autor: Gość

też szukaliśmy 2 lata temu... droga nie do przejechania... ale przeżyliśmy atak szerszeniów na samochód. wrażenia niezapomniane, warto było szukać fuledzkiego rogu ;)

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

hhhmmmmm

2012-08-08 16:00:07
Autor: Gość

specjalnie pojechałam z rodziną żeby poogladać ten rezerwat i................ nic nie ma szans dotrzeć tam mimo dwóch tablic zostawionych przy drodze i skierowanych w las, ani samochodu zostawić , ani na nogach przejśc , ani rowerem. duże rozczarowanie przez brak odpowiedniego oznaczenia i mozliwosci dotarcia w to miejsce . szkoda, szkoda bo jechałam z daleka

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

lipa

2008-09-06 19:37:39
Autor: Gość

Tak było trzydzieści lat temu. Kamienie zostały wykradzione na pomniki. Zostało ich kilka i myszy grasujące w suchej długiej trawie.

+ odpowiedz
- zgłoś do usunięcia

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Wydawnictwo PASCAL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.